!!!ZLEVNILI JSME DOPRAVU!!! Nyní můžete objednat zboží prostřednictvím ZÁSILKOVNY od 51,- Kč do výdejního místa nebo doručení přímo k Vám domů od 78,65,- Kč. Zboží je také možné objednat prostřednictvím kurýrní společnosti DPD.
Akce Novinka Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Elektronické špunty ODEON do uší pro střelce - special

 

Ucpávky do uší s citlivostí na hladinu hluku pomáhají chránit Váš sluch a udržovat přehled o situaci a komunikaci v náročných prostředích.

 

Dostupnost Objednáno
4 590 Kč
3 793 Kč bez DPH
Na splátky již od 161 Kč
   
Kód produktu ES-SP1-01
Značka ODEON OPTICS
Webová stránka značky odeonoptics.cz
Kategorie Sluchátka
Záruka 2 roky
 

Nejmodernější ušní ucpávka s integrovanou technologií útlumu hluku bleskově reaguje na jeho okolní hladinu tím, že vše zeslabuje či zesiluje ještě před tím, než se zvukový podnět dostane do vašeho ucha. Určeno pro střelce (IPSC), příslušníci bezpečnostních složek, lovce, střelce, myslivce. Ucpávky představují značnou výhodu zejména pro jejich miniaturní rozměry i celkovou hmotnost. (8g)

Ovládání jediným tlačítkem. Ucpávky jsou voděodolné a prachuvzdorné, vydrží až 16 hodin. Za 90 minut nabijete přímo v transportní krabičce (3x AA baterie). Slabé zvuky mohou být zesíleny, zatímco hluky, včetně náhlých extrémních hluků jako jsou výstřely zbraní, jsou vysokou rychlostí ztlumeny před tím, než se zvuk dostane k vašemu uchu.

Hmotnost 0.12 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.