Informace pro zákazníky: Prosíme zákazníky aby při výběru výdejního místa Z-Box a Alzabox volili v košíku platbu převodem. Dobírku u Z-Boxů a Alzaboxů již nepodporujeme. Děkujeme za pochopení.

Nosiče plátů

 
4099
5099140995099

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • cy tpcs 6 Tip Kód: CY-TPCSG
  Nosič plátů Cytac® TACTICAL Zelená CY-TPCS
  Momentálně nedostupné
  Taktický nosič plátů Cytac® navržen tak, aby byl pohodlný, lehký ale především funkční. Vyroben z ohnivzdorného 500D Nylonu. Odolnost proti roztržení, oděru, vodě a oleji. Nastavitelné ramenní popruhy. Síťované vyztužení na zádech pro cirkulaci vzduchu. Napínací postranní pásy zajišťují vhodnost pro mužskou i ženskou postavu a zajištění neodrážení při běhu. Možnost odepnutí během několika sekund díky ramenním a bočním rychloupínacím přezkám. 9 vaků pro uložení zásobníků, vysílačky, lékárničky či jiného potřebného vybavení. Laser utvořené vazby pro MOLLE systém. 

  3 388 Kč bez DPH
  4 099 Kč
  Značka: Cytac® Záruka: 2 roky
 • cy tpcl Tip Kód: CY-TPCL
  Nosič plátů Cytac® UTILITY ČERNÁ / ZELENÁ CY-TPCL
  Momentálně nedostupné
  Taktický nosič plátů Cytac® MISSION-ORIENTED navržen tak, aby byl pohodlný, lehký ale především funkční. Vyroben z ohnivzdorného 500D a 1000D Nylonu. Odolnost proti roztržení, oděru, vodě a oleji. Nastavitelné ramenní popruhy. Možnost odepnutí během několika sekund díky ramenním a bočním rychloupínacím přezkám. Laser utvořené vazby pro MOLLE systém. Pojme 2 desky a nabízí spolehlivou ochranu pokrývající více než 0,4 m2 těla. Síťované tělo napomáhá cirkulaci vzduchu i při pocení.

  3 470 Kč bez DPH
  4 199 Kč
  Značka: Cytac® Záruka: 2 roky
 • cy tpcm Tip Kód: CY-TPCM
  Nosič plátů Cytac® MILITARY ČERNÁ CY-TPCM
  Momentálně nedostupné
  Taktický nosič plátů Cytac® navržen tak, aby byl pohodlný, lehký ale především funkční. Vyroben z ohnivzdorného 500D Nylonu. Odolnost proti roztržení, oděru, vodě a oleji. Nastavitelné ramenní popruhy. Vnitřní strana vesty opatřena síťovanou látkou pro cirkulaci vzduchu. Napínací postranní pásy.  Možnost odepnutí během několika sekund díky ramenním a bočním rychloupínacím přezkám. 3 vaky pro uložení zásobníků, vysílačky, lékárničky či jiného potřebného vybavení. Laser utvořené vazby pro MOLLE systém. 

  4 214 Kč bez DPH
  5 099 Kč
  Značka: Cytac® Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem